Ta strona korzysta z ciasteczek w celach związanych z wydajnością usług, serwisami społecznościowymi oraz treściami reklamowymi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Psycholog Dziecięcy - W czym Może pomóc?

Psychologowie dzięcięcy naszej placówki mają doświadczenie w pracy z zarówno z dziećmi kilkunastomięsięcznymi jak i nastolatkami. Dzięki temu pomogą Państwu w problemach, które mogą pojawić się na różnych etapach życia dziecka.

Większość naszych psychologów dziecięcych pracuje w zespołach diagnozujących całościowe zaburzenia rozwoju, więc są odpowiednimi osobami by rozwiać Państwa wątpliwości dotyczące funkcjonowania dziecka. W pracy diagnostycznej postępują według światowych standardów, z tego powodu opierają się często na testach intelektu, badaniach ADOS-2 czy PEP-R.

Praca psychologa dziecięcego to nie tylko diagnozy, ale przede wszystkim bezpośrednia pomoc małemu pacjentowi i jego rodzicom. Specjaliści JuniorMed konsultują dzieci z m.in: zaburzeniami lękowymi, trudnościami w środowisku rówieśniczym i rodzinnym, problemami o podłożu emocjonalnym. Nasi psychologowie gwarantują, że konsultacja będzie nie tylko profesjonalna, ale będzie również przeprowadzona w atmosferze zapewniającej poczucie bezpieczeństwa.

granatowa ikona - personel

Nasi specjaliści:

Marcel Fercho
Katarzyna Gładysz
Aleksandra Kubiak - Bednarek
Zumarat Nafullaeva
Agata Stefaniak
Katarzyna Zawadzka

ikona - metka z ceną

Cena:

konsultacja psychologiczna (1,5 godziny): 300,00 zł (500,00 zł z opinią na piśmie)
psychoedukacja: 170,00 zł