Ta strona korzysta z ciasteczek w celach związanych z wydajnością usług, serwisami społecznościowymi oraz treściami reklamowymi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

ADOS-2

CZYM JEST ADOS-2?

ADOS – 2 zyskuje coraz większą popularność i uznanie w diagnostyce całościowych zaburzeń rozwoju. Badanie to jest schematem obserwacji zachowania dziecka pod kątem określonych symptomów zaburzeń ze spektrum autyzmu. Bez wątpienia największą dla wielu specjalistów zaletą schematu jest obiektywność procesu diagnostycznego. W przeciwieństwie do tradycyjnej diagnozy i innych dostępnych narzędzi diagnostycznych test nie opiera się na informacjach uzyskanych od rodzica, ale na próbach wykonanych przez dziecko w trakcie konsultacji. Co więcej ADOS-2 daje możliwość diagnozowania dzieci już od 12 miesiąca życia.

W naszej praktyce badanie to stosujemy jako dodatkowe narzędzie diagnostyczne, nie zaś jako alternatywę standardowej diagnozy. Można oczywiście wykonać je u nas jako odrębne badanie, bez konieczności brania udziału w pełnej diagnozie.

granatowa ikona - personel

Nasi specjaliści:

Aleksandra Augustyniak
Katarzyna Gładysz
Aleksandra Kubiak - Bednarek

ikona - metka z ceną

Cena:

500,00 zł