Ta strona korzysta z ciasteczek w celach związanych z wydajnością usług, serwisami społecznościowymi oraz treściami reklamowymi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

EEG Biofeedback

CZYM EEG BiOFEEDBACK?

EEG Biofeedback, znane również jako neurofeedback, to terapeutyczna metoda oparta na analizie aktywności elektrycznej mózgu. W trakcie sesji terapeutycznych, elektrody umieszczone na skórze głowy monitorują działanie poszczególnych fal mózgu. Dziecko grając w proste gry komputerowe otrzymuje informacje zwrotną (biofeedback) na temat swojej aktywności mózgowej, dzięki czemu uczy się świadome ją kontrolować i regulować. Umiejętność ta pomaga m.in osiągnąć wyższy stopień koncentracji i lepiej radzić sobie w stresowych sytuacjach.

KORZYŚCI TERAPII EEG BIOFEEDBACK

  • Poprawa Koncentracji i Uwagi: Efektywna stymulacja mózgu przyczynia się do poprawy koncentracji i uwagi.
  • Redukcja Stresu i Napięcia: Biofeedback pomaga w regulacji poziomu stresu, wspierając ogólne samopoczucie.
  • Odzyskanie Harmonii Emocjonalnej: Terapia wpływa na równowagę emocjonalną, wspierając pozytywne zmiany w życiu codziennym.
  • Lepszy Sen i Regulacja Nastroju: Długotrwałe korzyści obejmują poprawę jakości snu oraz lepszą regulację nastroju.

Trening EEG Biofeedback jest adresowany przede wszystkim do dzieci z problemami koncentracji i uwagi, doświadczających stresu i napięcia. Jest świetną metodą, która w naturalny sposób poprawia funkcje mózgu.

granatowa ikona - personel

Nasi specjaliści:

Monika Kopcewicz

ikona - metka z ceną

Cena:

pierwsza konsultacja: 170,00 zł
sesja treningowa: 130,00 zł