Ta strona korzysta z ciasteczek w celach związanych z wydajnością usług, serwisami społecznościowymi oraz treściami reklamowymi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

LOGOPEDA

LOGOPEDA W JUNIORMED

Logopeda pomoże Państwu rozwiązać problemy wieku dziecięcego związane z mową, takie jak: opóźniony rozwój mowy, jąkanie, nieprawidłowa artykulacja, czy też nosowe brzmienie głosu. Podjęcie współpracy z logopedą we wczesnym etapie życia dziecka bez wątpienia ułatwia pokonać wspomniane trudności zanim utrwalą się na dłużej.

Przed przystąpieniem do terapii, w celu określenia deficytów, nad którymi będzie trzeba pracować przeprowadzamy diagnozę logopedyczną. Niewątpliwym atutem naszych logopedów jest umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z dzieckiem.  Wierzymy, że jeśli dziecko lubi uczęszczać na zajęcia, to efekty terapii pojawiają się znacznie szybciej. Z tego powodu forma zajęć dostosowana jest do wieku pacjenta i ma najczęściej formę zabawy. Nasze gabinety wyposażone są w liczne pomoce dydaktyczne, dzięki którym wizyty różnią się od siebie i nie są monotonne. Co więcej, w terapii logopedycznej wykorzystujemy słuchawki Forbrain, które pomagają dziecku w nabywaniu nowych umiejętności.

Nasi logopedzi mają doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczonym autyzmem i Zespołem Aspergera. Dzięki temu są nie tylko świadomi ich trudności logopedycznych, ale wiedzą również jak ukierunkować terapię by przynosiła efekty.

Logopeda Łódź

granatowa ikona - personel

Nasi specjaliści:

Monika Kopcewicz
Julia Szajder

ikona - metka z ceną

Cena:

130,00 zł
cena w karnecie: 120,00 zł
diagnoza z opinią na piśmie: 150,00 zł