Ta strona korzysta z ciasteczek w celach związanych z wydajnością usług, serwisami społecznościowymi oraz treściami reklamowymi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

FIZJOTERAPEUTA DZIECIĘCY

FIZJOTERAPEUTA DZIECIĘCY - W czym Może pomóc?

Wad postawy, niewłaściwe napięcie mięśniowe oraz przebyte urazy, to najczęstsze problemy, w których pomoże fizjoterapeuta dziecięcy. Mimo tego, że fizjoterapia kojarzy się zwykle z ciężką i monotonną pracą, to nasi specjaliści znajdują sposoby by zajęcia były atrakcyjne. Terapeuci JuniorMed nawiązują świetny kontakt zarówno z maluchami jak i nastolatkami, co z pewnością przekłada się na szybsze osiąganie efektów terapii. Wśród metod terapeutycznych stosowanych przez naszych fizjoterapeutów na pewno warto wyróżnić PNF.

CO JEST PNF?

Torowanie nerwowo – mięśniowe (PNF) jest z pewnością jedną z najskuteczniejszych metod fizjoterapeutycznych. Wykorzystuje się w niej przede wszystkim środki rozwijające ruch i koordynację dziecka, które uzupełniane są przez techniki stabilizujące, rozluźniające i przeciwbólowe. Niewątpliwie zaletą tej metody jest całościowe postrzeganie pacjenta i angażowanie jego zdrowych regionów ciała w postępowaniu terapeutycznym. Co więcej PNF wykorzystuje ruchy naturalne, zbliżone do normalnych aktywności. Z tego powodu nawyki wypracowane w gabinecie łatwiej jest wykorzystać w codziennym życiu.
granatowa ikona - personel

Nasi specjaliści:

Paweł Gąsiorowski
Klaudia Karbowniak
Gabriela Szymańska - Pol

ikona - metka z ceną

Cena:

150,00 zł
w karnecie: 140,00 zł