Ta strona korzysta z ciasteczek w celach związanych z wydajnością usług, serwisami społecznościowymi oraz treściami reklamowymi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

ELEKTROSTYMULACJA

NA CZYM POLEGA ZABIEG ELEKTROSTYMULACJI?

Zabieg elektrostymulacji polega na pobudzaniu włókien mięśniowych narządów jamy ustnej z wykorzystaniem prądu o bardzo niskim natężeniu. W wyniku pobudzania, narządy wzmacniają się, zwiększają swoją aktywność, a receptory czuciowe skóry stają się bardziej wrażliwe. Początkowo elektrostymulacja była wykorzystywana w leczeniu zaburzeń połykania, podczas gdy obecnie jest ona coraz częściej stosowana jako uzupełnienie terapii neurologopedycznej. Przede wszystkim specjaliści szczególnie rekomendują elektrostymulację w rehabilitacji dzieci po operacji rozszczepu podniebienia.

Elektrostymulacja W JuniorMed

Z pewnością jako jedyni w regionie wykorzystujemy nowoczesne elektrostymulatory VitalStim, a zabieg elektrostymulacji przeprowadza  jeden z naszych neurologopedów. Dzięki temu możemy kompleksowo zaplanować terapię logopedyczną i w rezultacie przyspieszyć osiągnięcie zamierzonych efektów.

granatowa ikona - personel

Nasi specjaliści:

-

ikona - metka z ceną

Cena:

220,00 zł
elektrody wielokrotnego użytku: 50,00 zł